INTERMODELLBAU

17. 11. – 20. 11. 2021  |  Messe Dortmund

www.intermodellbau.de


INTERMODELLBAU Dortmund je najväčší svetový veľtrh pre modelárstvo a modelový šport. V ôsmich halách je k dispozícii viac ako 20 000 modelov: lietadlá, vrtuľníky, modely vlakov, RC vozidlá, funkčné modely, modely lodí, výroba kartónových modelov, figúrky, diorámy a oveľa viac.

Na výstave INTERMODELLBAU sa zúčastňuje viac ako 500 vystavovateľov. Celková ponuka v halách siaha od tradičných modelov vlakov HO až po moderné 3D tlačiarne – celý svet modelárstva a modelových športov.

Vystavovatelia z 20 krajín prichádzajú do Dortmundu na veľtrh INTERMODELLBAU. Na INTERMODELLBAU sa počíta okolo 80 000 návštevníkov, z toho každý piaty zo zahraničia. INTERMODELLBAU sa každý rok predstavuje v štýle popredného medzinárodného veľtrhu.

Vrcholom pre návštevníkov INTERMODELLBAU sú tradične živé ukážky modelov lietadiel a vrtuľníkov, prezentácie na vodnej nádrži, preteky RC automobilov, ako aj rôzne kurzy pre RC nákladné vozidlá a alpské vozidlá.

Okrem skúsených staviteľov modelov si v Dortmunde prídu na svoje aj nováčikovia. INTERMODELLBAU inšpiruje mladých ľudí k tvorbe modelov prostredníctvom praktických aktivít.


.: Prezentačné video


.: Podrobnosti k veľtrhu

Miesto konania
Messe Dortmund / Westfalenhallen
Strobelallee 45
44139 Dortmund
Nemecko

Termín konania
17. 11. – 20. 11. 2021

Otváracia doba
9.00 – 18.00 hod.  |  štvrtok – sobota
9.00 – 17.00 hod.  |  nedeľa


.: Informácie pre vystavovateľov

flag_of_germany Prihláška vystavovateľa
flag_of_uk Prihláška vystavovateľa


.: Informácie pre návštevníkov

♣ Vstupenky zakúpite online alebo priamo na mieste
♣ Katalóg vystavovateľov
♣ Plán výstaviska


.: Informácie pre médiá

Tlačové centrum


.: Galéria