GELATISSIMO

Termín konania  |  5. 2. – 9. 2. 2022

www.gelatissimo.de


GELATISSIMO je každé dva roky jediný, pôvodný odborný veľtrh, ktorý sa zaoberá výrobou zmrzliny v strednej a východnej Európe. Na tomto podujatí tohto odvetvia sú v priebehu piatich dní  majitelia strojov na výrobu zmrzliny, zmrzlinových salónov, kaviarní a reštaurácií informovaní o tom, ako môže táto vzrušujúca téma zmrzliny priniesť pre ich podnik zisk. GELATISIMO sa koná súbežne s veľtrhom INTERGASTRA a ponúka všetky témy týkajúce sa zmrzliny, gastronómie, hoteliérstva, nápojov a kávy na ploche približne 100.000 metrov štvorcových. Tento povinný termín pre výrobcov zmrzlín a hostiteľov ponúka novinky, množstvo možností na výmenu odborných skúseností a umožňuje získať prehľad až po okraj taniera (v širších súvislostiach).

Odborná ponuka pre vystavovateľov
GELATISSIMO vyžaruje pred začiatkom zmrzlinovej sezóny svoje účinky a predstavuje novinky z oblastí surovín a prísad, chladenia a chladiarenskej techniky, strojov na výrobu zmrzlín, pultov pre predaj a predvádzanie zmrzliny, ako aj služieb pre výrobu, predaj a prezentáciu zmrzliny. Po svojej úspešnej premiére si vychutnáva odborný veľtrh najväčší ohlas medzi lídrami a podnikmi dominujúcimi na medzinárodnom trhu a lídrami a je pevne stanovený v termínovom kalendári odborníkov.

Recept na úspech pre rok 2020
GELATISSIMO je jediné podujatie pre rodinu zmrzlinárov v nemecky hovoriacom priestore a ponúka na 10.000 m2 výstavnej plochy všetko ohľadne umenia  výroby zmrzliny a kávy. V spojení s veľtrhom INTERGASTA poskytuje pre odborných návštevníkov z domova a zo zahraničia záväzné odborné termíny na výstavnej ploche 100.000 m2 a ukazuje kompletný trhový potenciál výrobcov zmrzlín, cukrární, reštaurácií a hotelov. Pre vystavovateľov a návštevníkov z domova i zo zahraničia sa polohou výstaviska vedľa diaľnice a letiska zaručuje rýchly príchod.

Odborná ponuka veľtrhu

  • Suroviny a prísady
  • Predaj a predvádzanie (prezentácie)
  • Pracovná a prevádzková technika
  • Služby, poradenstvo, informácie
  • Zariadenie a vybavenosť

.: Prezentačné video


.: Podrobnosti k veľtrhu

Miesto konania
Landesmesse Stuttgart
Messepiazza 1
70629 Stuttgart, Nemecko

Termín konania
5. 2. – 9. 2. 2022

Otváracia doba
10:00 – 18:00 hod.  |  sobota – utorok
10:00 – 17:00 hod.  |  streda


.: Informácie pre vystavovateľov

flag_of_germany Prihláška vystavovateľa
flag_of_uk Prihláška vystavovateľa


.: Informácie pre návštevníkov

»  Vstupenky (zakúpite online)
»  Katalóg vystavovateľov
»  Plán výstaviska


.: Informácie pre médiá

»  Tlačové centrum


.: Zájazd na veľtrh (organizovaný v spolupráci s CK)

»  Informácie a prihláška na autobusový zájazd


.: Stiahnuť mobilnú aplikáciu veľtrhu

btn-google-play
btn-app-store


.: Galéria