Pre návštevníkov

.: Záujemcom a návštevníkom veľtrhov ponúkame

  • Poradenstvo pri výbere veľtrhových a kongresových podujatí
  • Akreditácie, resp. registrácie návštevníka
  • Vstupenky a katalógy
  • Účasť na sprievodných podujatiach
  • Organizácia leteckých a autobusových zájazdov pre skupiny účastníkov (firemné zájazdy a odborné exkurzie) a zabezpečenie dopravy, ubytovania a poistenia pre skupiny, ale aj individuálnych účastníkov (v spolupráci s CK)
  • Sprievodcovské a tlmočnícke služby


.: Vstupenky

Pre vstup na veľtrh sa vyžaduje kúpa vstupenky po registrácii priamo cez online systém veľtrhovej spoločnosti, ktorý akceptuje platbu platobnou kartou a vstupenka je ihneď po zaplatení zasielaná v PDF formáte na email zadaný pri registrácii.

Pokiaľ vlastníte kód na bezplatnú vstupenku, tak aj v tomto prípade sa najskôr musíte registrovať v online systéme a následne zadať kód pre vygenerovanie vstupenky.

Pokiaľ si s registráciou alebo kúpou vstupenky nebudete vedieť poradiť, obráťte sa na nás a radi Vám pomôžeme..: Zájazdy na veľtrhy

Zájazdy na veľtrhy organizujeme v spolupráci s licencovanou cestovnou kanceláriou a to väčšinou autobusom alebo aj letecky. Aktuálne ponuky zájazdov na veľtrhy nájdete priamo na web stránke CK.

Pre skupiny účastníkov (firemné zájazdy a odborné exkurzie) poskytujeme komplexný cestovný servis (doprava, ubytovanie, poistenie, prehliadky a exkurzie).

Ak máte otázky ohľadom zájazdov alebo exkurzií, kontaktujte, prosím nás emailom na b.straka@maninexpo.sk a radi Vám poradíme..: Ubytovanie

Pokiaľ sa na veľtrh chystáte individuálne minimálne na jednu noc a neviete kde sa ubytovať, skúste využiť rezervačné systémy ako Booking.com alebo HRS.com, prípadne sa obráťte s požiadavkou na nás a radi Vám pomôžeme..: Doprava na výstavisko

Ak plánujete cestu na veľtrh inak ako autom, máte možnosť využiť priame letecké spojenie, najlepšie z viedenského letiska, prípadne vlakom alebo autobusom.

Letenky si môžete objednať napríklad aj cez portál letenky.flashholidays.eu alebo priamo cez portál leteckej spoločnosti, poskytujúca lety do zvolenej destinácie..: Parkovanie pri výstavisku

Každé jedno výstavisko poskytuje dostatočné množstvo parkovacích miest, či už v parkovacích domoch alebo priamo na vyznačených plochách v jeho blízkosti. Parkovací poplatok sa pohybuje od 8 – 10 € na deň za osobné vozidlo.