Impressum

.: Identifikačné (fakturačné) údaje firmy

Oľga Rumannová – MANIN EXPO
Lánska 948/87
017 01 Považská Bystrica
Slovenská republika

Tel.: +421 904 145 593
E-mail: info@maninexpo.sk

IČO: 48 077 925
DIČ: 1044112157 (neplatca DPH)

Zápis: Podnikateľ je zapísaný v Živnostenskom registri Okresného úradu Považská Bystrica, číslo živnostenského registra: 330-22082

.: Poznámka k zájazdom

Položky označené ako “Organizovanie zájazdov” patria do výlučnej správy spolupracujúcej cestovnej kancelárie FLASH HOLIDAYS SK, s.r.o., ktorá všetky zájazdy a exkurzie na veľtrhy pripravuje a zastrešuje.

Bližšie informácie o spolupracujúcej CK získate na web stránke www.flashholidays.eu prípadne na www.veltrhovaturistika.sk.

.: Poznámka k obsahu

Napriek dôkladnej kontrole obsahu nepreberáme žiadnu zodpovednosť za obsah externých odkazov. Za obsah prepojených stránok nesie výlučnú zodpovednosť ich prevádzkovateľ.

.: Poznámka k ochrane osobných údajov

MANIN EXPO sa teší z návštevy našich webových stránok a vášho záujmu o našu spoločnosť a naše podujatia.

Veľmi vážne berieme ochranu vašich osobných informácií a chceme, aby ste sa cítili pohodlne, keď navštívite naše webové stránky a používate naše digitálne služby. Ochrana osobných údajov pri spracúvaní osobných údajov je pre nás dôležitým problémom a vezmeme to do úvahy pri našich obchodných procesoch. Spracovávame údaje zhromaždené pri návšteve našich stránok v súlade s platnými ustanoveniami Slovenskej republiky a v zmysle európskeho nariadenia GDPR.

.: Prihláste sa k odberu nášho newslettera

Zostaňte s nami v kontakte a buďte pravidelne informovaní o našich novinkách, tipoch a zaujímavých akciách.

Registračný formulár sa Vám zobrazí v samostatnom okne v časti Kontakty.

Nebudeme Vás do ničoho nútiť. Z odberu newslettera sa môžete samozrejme kedykoľvek odhlásiť. Odhlasovací link nájdete v každom newsletteri alebo nás o odhlásenie môžete požiadať písomne prostredníctvom e-mailu.